Bioenergoterapeuta Waskiewicz | Katowice

Miłość Szczęśliwego Serca
BOGUSŁAW JULIUSZ WAŚKIEWICZ

Bioenergoterapeuta - Specjalista Medycyny Naturalnej

Doradca rozwoju osobistego

Szczęśliwym być!
Bogusław J.Waśkiewicz

Mistrz Naturoterapii - Specjalista Medycyny Naturalnej i Doradca rozwoju osobistego z 30 letnią praktyką terapeutyczną i szkoleniową. Moim celem jest dzielenie się z innymi wiedzą, doświadczeniem i bogactwem naszego ducha.

Kamienie Szlachetne

Jak wybierać kamienie, oczyszczać (informacje) ...kryształ czy kamień szlachetny najlepiej używać tylko do jednego celu – warto nadać mu specjalizację. Wtedy kamień „uczy się”, staje się coraz bardziej doskonałym pomocnikiem. Kryształy można zaprogramować m.in. na: medytację, uzdrawianie miejscowe, uzdrawianie na odległość, kreację marzeń, regenerację aury, sporządzanie talizmanów, amuletów i odpromienników. Pamiętajmy, iż kryształy działają stosownie do naszych intencji – dobrych czy złych. Na osobie pracującej z kamieniami spoczywa więc odpowiedzialność za napełnienie ich dobrą energią.

Opisy podstawowych kamieni szlachetnych ...ametyst występujący w różnych odcieniach fioletu ametyst, należy do rodziny kwarców. Jest to minerał pomagający oczyścić podświadomość blokad energetycznych, które są przyczyną chorób ciała i umysłu. Działanie łagodnie, lecz bardzo skutecznie. Korzystanie z ametystu harmonizuje i uspokaja emocjonalnie, ułatwiając współżycie z rodziną i innymi ludźmi. Jest doskonałym lekarstwem, łagodzącym bóle głowy i migreny... opisano: hematyt, ametyst, turkus, turmalin, kwarc różowy, sodalit, akwamaryn, fluoryt, kamień księżycowy.